Święto Piwa Oktoberfest w Energylandii! Są nowe kursy pociągów. ZOBACZ SZCZEGÓŁY!

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 06.09.2019 09:53, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Święto Piwa Oktoberfest w Energylandii! Są nowe kursy pociągów. ZOBACZ SZCZEGÓŁY!

Znane na cały świecie monachijskie święto obchodzone każdej jesieni będzie miało także swoją odmianę w Energylandii. Park Rozrywki przygotował prawdziwą ucztę dla wszystkich entuzjastów złocistego i bursztynowego napoju i to w wielu odmianach! Miedzy 7., a 22 września Energylandia zaprasza na święto piwa, czyli Oktoberfest w swoistym wydaniu. To będzie wyjątkowe wydarzenie, podczas którego Park zaprezentuje w swojej Wiosce Szwajcarskiej wyjątkowe specjały kulinarne, takie jak szaszłyki, kiełbaski, specjały z grilla, precle czy prażone. Jednak to tylko część wyjątkowe menu, które uświetni tę imprezę! Miłośnicy Oktoberfest mogą liczyć przede wszystkim na wiele gatunków piw, które orzeźwią podniebienia smakoszy tego trunku. Czasu na degustację nie zabranie, bowiem impreza potrwa łącznie przez ponad dwa tygodnie. Patronem medialnym wydarzenia jest Radio PIEKARY.

W tym miejscu warto dodać, że Park Rozrywki otwarty jest codziennie od 10.00 do 18.00, aż do 29 września, a potem do 27 października – od środy do niedzieli

Dołącz do wydarzenia na facebooku: ">" style="font-size:11pt">https://www.facebook.com/events/2011012255679531/

Planowane wydarzenie jest w cenie biletu wstępu do Energylandii, który daje możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji. Cennik biletów wstępu do Parku Rozrywki Energylandia dostępny jest na naszej stronie internetowej: www.energylandia.pl/cennik/cennik-indywidualny/.

Szczegóły planowanych wydarzeń odnaleźć można na www.energylandia.pl oraz na facebookowym profilu: www.facebook.com/EnergyLandia w zakładce Wydarzenia.

Oktoberfest to nie jedyne wydarzenie planowane przez Energylandię w tym sezonie. Czeka nas bowiem jeszcze Polska Złota Jesień (między 23 września, a 13 października) oraz Halloween Time w ostatnich dwóch tygodniach funkcjonowania Parku. Kalendarze dostępny jest tutaj: https://energylandia.pl/zaplanuj-pobyt/kalendarz/ .

Zobacz też nowe kursy pociągów na trasie z Krakowa i Katowic!

Jak wiadomo od czerwca kursują specjalne pociągi POLREGIO z Krakowa i Katowic do Zatora. Z uwagi na nowe godziny funkcjonowania Energylandii (od 10.00 do 18.00) nastąpiła zmiana w rozkładach jazdy. Aktualnie pociągi z Krakowa odjeżdżają o 8:30 i przyjeżdżają do Zatora o 9:35,

znów pociągi z Katowic odjeżdżają o 7:53 i przyjeżdżają do Zatora o 9:15.

Kursy powrotne pociągów do Krakowa odbywają się o 18:22, a do Katowic o 18:30.

Rozkład obowiązuje do 29 września.

Dbając o komfort Gości przyjeżdżających do Energylandii pociągami, Park zapewnia dojazd ze stacji kolejowej w Zatorze specjalną ciuchcię, która podjeżdża pod samą bramę Parku Rozrywki. Funkcjonują także powrotne kursy ciuchci o 17:40 dla chętnych na pociąg do Krakowa oraz o 18:00 dla udających się na pociąg do Katowic.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy