Tłumy na koncercie z okazji Pożegnania Lata. BCK już pyta: kto powinien wystąpić w 2020 roku?

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 26.08.2019 20:30,
Tłumy na koncercie z okazji Pożegnania Lata. BCK już pyta: kto powinien wystąpić w 2020 roku?
W niedzielę (25.08) w hali pod Dębowcem zorganizowano imprezę pod hasłem pożegnanie Lata. Wystąpił zespół Perfect i Michał Szpak.

Zobaczcie zdjęcia.


Tymczasem Bielskie Centrum Kultury już planuje przyszłoroczne imprezy plenerowe i pyta, jakie gwiazdy powinny w 2020 roku wystąpić w Bielsku-Białej.

Tegoroczny plebiscyt będzie się składał z 3 etapów. Oto szczegóły

1/ Etap 1 - Zgłoszenia Do 20 września czekamy na zgłoszenia artystów pod adresem [email protected] (propozycje można zgłaszać także w komentarzach do posta o plebiscycie na FB). Przyjmujemy zgłoszenia na dowolną liczbę artystów polskich (lub z Polską związanych - chodzi o takich wykonawców jak, przykładowo - Nohavica czy Wilson)

2/ Etap 2 21 września opublikujemy alfabetycznie ułożoną listę wykonawców (wszystkich zgłoszonych), na których będzie można oddawać głosy - maksymalnie na 3 ARTYSTÓW, jeden głos z jednego aderesu mailowego.

3/ ETAP 3 Listę artystów skrócimy po 10 października, wykreślając tych, którzy nie zdobyli co najmniej 10 głosów. Głosowanie zakończy się OSTATNIEGO PAŹDZIERNIKA.


foto: BCK.bielsko.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy