Urodzony w Czechowicach-Dziedzicach Łukasz Piszczek pożegnał się z reprezentacją [wideo]

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Sport, Wiadomości, 20.11.2019 17:00, ap, foto: PZPN
To był ostatni mecz w barwach biało-czerwonych Łukasza Piszczka! Pochodzący z Goczałkowic-Zdrój obrońca zakończył występy w kadrze narodowej.
Urodzony w Czechowicach-Dziedzicach Łukasz Piszczek pożegnał się z reprezentacją [wideo]
We wtorek (19.11) Reprezentacja Polski na PGE Narodowym rozegrała mecz z reprezentacją Słowenii w ramach eliminacji do Euro 2020. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla Nas.Tym meczem Łukasz Piszczek oficjalnie pożegnał się z Reprezentacją Polski. Obrońca w barwach narodowych rozegrał 66 spotkań, strzelając łącznie 3 bramki.

- Łukasz stał się jednym z przykładów dla wszystkich: jak sumiennością, poświęceniem, inteligencją i z charakterem prowadzić karierę, by dołączyć do piłkarzy z samego szczytu. W reprezentacji zagrało dotychczas 942 Polaków, lecz niewielu może powiedzieć o sobie właśnie to: że zostanie wzorcem na lata - mówią przedstawiciele PZPN.

Oczywiście kariera klubowa 34-latka jeszcze potrwa. Łukasza będziemy mogli oglądać barwach Borussii Dortmund, ale mecze w kadrze miały inny wymiar, również dla niego.

Zobaczcie wideo z Łukaszem Piszczkiem w Reprezentacji Polski:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama