W Czechowicach-Dziedzicach stanęła pierwsza lodówka Jadłodzielni!

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Gospodarka, Wiadomości, 20.12.2019 15:00, ap
Można już dzielić się posiłkami, a także z nich korzystać. Dzisiaj w Czechowicach-Dziedzicach uruchomiona została pierwsza lodówka Jadłodzielni.
W Czechowicach-Dziedzicach stanęła pierwsza lodówka Jadłodzielni!
Lodówka wraz z szafką na suchą żywność stanęła przy ulicy Barabasza 1 (dokładnie przy budynku Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego).Z lodówki korzystać może każdy z nas.

Jeśli mamy za dużo jedzenia i nie chcemy, żeby się zmarnowało, wystarczy wsadzić produkty do lodówki. Można też przynosić gotowe posiłki (szczelnie zapakowane, z podpisaną datą).

W drugą stronę, jeśli jesteśmy głodni - śmiało możemy się poczęstować.

- Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do uruchomienia Jadłodzielni w naszym mieście! Specjalne podziękowania dla panów, którzy wykonali budkę dla lodówki! Jesteście niesamowici! - mówią członkowie grupy Jadłodzielnia Foodsharing Czechowice-Dziedzice.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy