Walczysz z uzależnieniem od komputera? Przyjdź na spotkanie!

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 15.11.2019 09:48, ap
Twoje dziecko ciągle gra na komputerze? A może to Ty spędzasz przed monitorem więcej czasu niż to konieczne? W gminie Lipowa odbędzie się ciekawe spotkanie, podczas którego uczestnicy dowiedzą się jak uporać się z tym problemem .
Walczysz z uzależnieniem od komputera? Przyjdź na spotkanie!
W Gminnej Bibliotece Publicznej w Lipowej odbędzie się spotkanie z Krzysztofem Piersą. Bohater programu „7 metrów pod ziemią” kiedyś był uzależniony od gier, dziś sam jest terapeutą. Autor poradników "Komputerowy ćpun", "Trener Marzeń" oraz serii fantastycznej "Kosmiczne Bobry".

Jako terapeuta ds. Uzależnień przemierza Polskę wzdłuż i wszerz rozmawiając i tłumacząc jak niezwykła i jednocześnie niebezpieczna potrafi być cyfrowa rozgrywka. Mając wieloletnie doświadczenie z grami komputerowymi, dziennikarstwem gamingowym i esportem, przedstawia wszelkie zjawiska związane z nowoczesnymi technologiami.

Jako coach i pasjonata życia w prosty sposób tłumaczy jak nazywać, określać i realizować swoje marzenia. Na spotkaniach przedstawia proste mechanizmy zarządzania czasem oraz radzenia sobie z krytyką. Unika dawania złotych rad i wykrzykiwania górnolotnych haseł.

Jako pisarz fantastyki dzieli się bogatym światem wyobraźni, zachęca do zapoznania się z literaturą i próbowania własnych sił w pisarskiej profesji. Opowiada o największych problemach i najwspanialszych chwilach w długim procesie tworzenia nowej powieści.

Spotkanie odbędzie się 21 listopada (czwartek) w o godz. 17:00. Wstęp wolny.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy