Warsztaty lotnicze na bielskim lotnisku

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 02.08.2021 14:31,
Bardzo ciekawą propozycję dla dzieci i młodzieży we współpracy z miastem Bielsko-Biała przygotował Aeroklubu Bielsko-Bialski. Od 9 sierpnia do 30 września na terenie lotniska w Aleksandrowicach odbędą się warsztaty lotnicze.
Warsztaty lotnicze na bielskim lotnisku

Uczestnicy warsztatów w ciągu półtorej godziny zwiedzą modelarnię lotniczą na terenie Aeroklubu, gdzie zobaczą modele swobodnie latające i zdalnie sterowane. Kolejnym etapem będzie wizyta w hangarze szybowcowym i samolotowym oraz możliwość wejścia do kabiny szybowca i samolotu. W tym czasie instruktorzy opowiedzą najmłodszym o historii produkcji szybowców w Bielsku-Białej i o wybitnych sportowcach lotniczych Aeroklubu Bielsko-Bialskiego.

Warsztaty będą odbywały się od 9 sierpnia do 30 września w każdy poniedziałek, wtorek i środę w godzinach od 9.00 do 10.30 oraz od 11.00 do 12.30.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak liczba miejsc w każdej sesji jest ograniczona. Aby zgłosić dziecko do udziału w nich, należy wypełnić formularz z załącznika poniżej i przesłać go na adres e-mailowy [email protected] Potwierdzenie możliwości uczestnictwa w wybranym terminie zostanie zwrotnie wysłane drogą e-mailową. Oryginał zgłoszenia oraz potwierdzenie terminu przez organizatora upoważnia do uczestnictwa w warsztatach wraz z rodzicem/opiekunem w wybranym terminie. Uczestnicy warsztatów mają obowiązek przestrzegać wytycznych Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej aktualnie obowiązujących w danym terminie.

Warsztaty odbędą się w ramach obchodów 70-lecia połączenia Bielska i Białej w jeden organizm miejski i promocji bielsko-bialskich tradycji lotniczych.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy