Znasz aktywnego seniora? Zagłosuj na niego!

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Gospodarka, Wiadomości, 02.08.2019 07:00, PAN
Znasz aktywnego seniora? Zagłosuj na niego!
Znasz aktywnego seniora? Trenera, który z pasją szkoli młodzież, choć mógłby w bujanym fotelu oglądać sport w telewizji, albo seniorkę sprzedająca kwiaty lub owoce, a może osoby starsze, które z powodzeniem prowadzą biznes? Jeśli tak, to zagłosuj na taka osobę, a czeka na nie miła niespodzianka.

Miasto Bielsko-Biała jest organizatorem Plebiscytu „Aktywny „Senior Roku 2019”, którego celem jest promowanie i wyróżnienie osób starszych, które odznaczają się aktywnością społeczną, przełamują stereotypy dotyczące osób starszych i mogą stać się wzorem do naśladowania dla innych osób.


Do Plebiscytu może zostać zgłoszona osoba w wieku co najmniej 60 lat, zamieszkała w Bielsku-Białej i zaangażowana w działalność społeczną na terenie miasta Bielska-Białej, która wyróżnia się aktywną postawą i bezinteresownym działaniem na rzecz innych osób oraz jest otwarta na współpracę, zwłaszcza międzypokoleniową.

Kandydata do Plebiscytu może zgłosić osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej; w terminie do 10 września 2019 r.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy