Antycovidowy marsz przejdzie w sobotę w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 08.10.2020 08:29, red
Antycovidowy marsz przejdzie w sobotę w Bielsku-Białej

W mediach społecznościowych coraz aktywniejsi są tzw. antycovidowcy, czyli ludzie, którzy negują niemal wszystkie informacje o pandemii koronawirusa.

W październiku w wielu miastach w Polsce organizują marsze pod hasłem "Odwołajmy Plandemię"

- Po raz pierwszy w historii, odważni aktywiści z niemal 50 miast stanęli na wysokości zadania i postanowili zorganizować protesty we własnych miejscowościach. Ponad podziałami. Za wolnością, za skończeniem absurdalnych ograniczeń i restrykcji. Za powrotem normalności. Dołącz do protestu w swoim mieście! - zachęcają do udziału organizatorzy manifestacji, którą zaplanowano na sobotę 10 października na placu Chrobrego w Bielsku-Białej o godzinie 12.00 - informują organizatorzy marszów.

Takie wydarzenie zostanie zorganizowane w sobotę, 10 października również w Bielsku-Białej. Wydarzenie zostało zarejestrowane, jako zgromadzenie. Początek 10 października o godz. 12:00. Trasa przejścia: pl. Bolesława Chrobrego- ul. Wzgórze- ul. Podcienie- pl.Rynek- ul. Słowackiego- ul. Stefana Żeromskiego- ul. Traugutta- ul. Mickiewicza- ul. Sienkiewicza- ul. 3 Maja- ul. Przechód Schodowy- ul. 11 Listopada- ul. Łukowa- ul. Cyniarska- ul. Mostowa( Bolek i Lolek)/koniec.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy