Bielszczanin - Bartosz Buława gwiazdą serialu TVP2

Region, Bielsko-Biała, MAGAZYN, Wiadomości, 25.08.2020 17:21, PG
„Uzdrowisko" to serial, którego akcja toczy się w prywatnym ośrodku uzdrowiskowym. Jego bohaterami są członkowie stałego personelu medycznego i administracyjnego sanatorium.
Bielszczanin - Bartosz Buława gwiazdą serialu TVP2

Już w najbliższy poniedziałek (31.08.) wyemitowany zostanie pierwszy odcinek serialu „Uzdrowisko” w TVP, w którym jedną z głównych ról gra bielszczanin Bartosz Buława.

„Uzdrowisko" to serial, którego akcja toczy się w prywatnym ośrodku uzdrowiskowym. Jego bohaterami są członkowie stałego personelu medycznego i administracyjnego sanatorium. Ich perypetie splatają się z historiami pensjonariuszy ośrodka, dla których pobyt w uzdrowisku to przede wszystkim okazja do oderwania się od życia codziennego i doznania wielu nowych emocji. W serialu nie zabraknie humoru, zabawy, miłości oraz skomplikowanych relacji, intryg i namiętności. „Uzdrowisko" to opowieść o współczesnym życiu, ale żartobliwa i z dystansem. To historie wielu pokoleń, które połączy jedno miejsce i czas.

Właścicielem Uzdrowiska jest Andrzej (ARTUR KOCIĘCKI) - świetny ortopeda. Niestety w biznesie nie powodzi mu się tak dobrze jak w wyuczonym zawodzie. Motorem napędowym biznesu była przedsiębiorcza żona Andrzeja. Niestety kilka lat temu po krótkiej chorobie zmarła. Andrzej został ze wszystkim sam... pracą papierkową, promocją, marketingiem oraz zarządzaniem.

Nadzieją na uratowanie sanatorium jest wynajęcie części pomieszczeń na gabinet, który prowadzi Adrianna (ALDONA ORMAN) chirurg plastyczny oraz lekarz medycyny estetycznej i bizneswoman. Kobieta jest koleżanką Andrzeja ze studiów medycznych. Mieli wtedy płomienny romans, który do tej pory wzbudza w nich wspomnienia. Czy wspólna praca i ratowanie sanatorium znowu ich zbliży? Andrzej nie poradziłby sobie z tyloma dylematami sam, dlatego w wprowadzeniu ośrodka wspiera go Grażyna (MAŁGORZATA SADOWSKA). Pielęgniarka jest jego jedynym powiernikiem i oparciem. Dużo widzi, ma dobrą intuicję i być może nadzieję, że Andrzej spojrzy na nią inaczej niż tylko przez pryzmat zawodowy.

Widzowie poznają także historię Julka (BARTOSZ BUŁAWA) - offowego muzyka, który trafia do Uzdrowiska prosto z tętniącego życiem Londynu. Mimo początkowego zniechęcenia i chęci powrotu do wielkiego miasta, jego entuzjazm budzi się gdy lepiej poznaje Marzenę (KINGA ZYGMUNT), młodą i zdolną pielęgniarkę. Jak rozwinie się ich znajomość i czy Bartek bez przeszkód będzie mógł oddać się rodzącemu uczuciu?

Serial „Uzdrowisko" to codzienna dawka wielu emocji, które będą budować fabułę i wciągać w dobry nastrój. Zadzieje się to również za sprawą Cioteczek (EWA FLORCZAK, IZABELLA OLEJNIK, MARIA KOWALIK), które zawsze trzymają się razem. Obserwują, komentują, sprzeczają się, ale przede wszystkim budują niezwykły klimat pełen humoru, dystansu, który staje się nieodłącznym elementem sanatoryjnej rzeczywistości.

W „Uzdrowisku" wystąpią aktorzy, którzy od lat zdobywają uznanie widzów nie tylko w Telewizji, ale i Teatrze: Artur Kocięcki, Małgorzata Sadowska, Aldona Orman, Magdalena Waligórska-Lisiecka, Bartosz Buława, Kinga Zygmunt, Ewa Florczak, Izabella Olejnik, Maria Kowalik, Ryszard Kluge, Bartek Piekarski, Michał Chorosiński oraz Anna Dzierża.

W serialu widzowie zobaczą nie tylko aktorów ze stałej obsady, ale również gości specjalnych, których niecodzienne perypetie i wątki wpłyną na funkcjonowanie uzdrowiska. W pierwszym odcinku będą to bohaterki „Sanatorium miłości" – Nina Busk i Wiesia Kwiatek.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy