Dynamiczna pogoda w weekend. Na razie upałów nie widać na horyzoncie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 12.07.2019 11:34, red
Synoptycy wydali ostrzeżenie.
Dynamiczna pogoda w weekend. Na razie upałów nie widać na horyzoncie

Synoptycy wydali ostrzeżenie o burzach, które mogą występować w sobotę (13.07) w Małopolsce i na Śląsku.

- Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 20 mm do 25 mm oraz porywami wiatru do 60 km/h. Lokalnie opady gradu - czytamy w ostrzeżeniu wydanym przez Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW w Krakowie.

A tak taką prognozę na weekend wydali Łowcy Burz Podbeskidzie:

Piątek - w ciągu dnia zachmurzenie umiarkowane, wzrastające do dużego. Pod wieczór możliwe przelotne opady deszczu, istnieje niewielka szansa że zagrzmi. Temperatura maksymalna do 20-23°C.

Sobota - zachmurzenie umiarkowane/duże zmienne. W ciągu dnia przelotne opady deszczu, lokalnie możliwe burze. Temperatura maksymalna do 20-21°C.

Niedziela - podobnie. Zachmurzenie umiarkowane, chwilami duże i możliwe przelotne opady deszczu. Będę też jednak chwile ze słońcem. Temperatura maksymalna do 21°C. W ciagu dnia nieco silniejszy wiatr z północy, do 40km/h.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy