Grób krewnego znajdziesz... w internetowej wyszukiwarce

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 30.10.2019 17:00, ap
Nie wiesz, na którym cmentarzu pochowano zmarłego? Chcesz odwiedzić grób krewnego, ale nie pamiętasz,jak wygląda nagrobek? W internecie znajdziemy ogólnopolską wyszukiwarkę osób pochowanych.
Grób krewnego znajdziesz... w internetowej wyszukiwarce
To nie żart! Wyszukiwarka Grobonet dysponuje nazwiskami ponad 3 mln pochowanych osób. Jest bazą danych z ponad 600 cmentarzy w całym kraju.Jak szukać zmarłych
?

W polu wyszukiwania wpisujemy imię, nazwisko, rok lub datę urodzenia albo śmierci, której osoby grobu poszukujemy. Możemy wpisać jedną lub więcej spośród tych informacji. Im więcej informacji podajemy, tym bardziej szczegółowe wyniki otrzymujemy.

Po wciśnięciu klawisza ENTER lub kliknięciu SZUKAJ, wyświetlone zostaną wyniki - wszystkie osoby spełniające zadane kryteria.

Jeśli nazwisko naszego krewnego jest w bazie wyszukiwarki, pokaże nam się zdjęcie nagrobku wraz z datą narodzin i śmierci.

W wyszukiwarce można wirtualne zapalić znicz na grobie bliskich, a także zgłosić poprawki, w razie stwierdzonych nieprawidłowości w danych osoby. Widoczne są również okresy, do których miejsca te są opłacone.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy