Jaka pogoda na majówkę?

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 29.04.2019 20:00, red
Są wstępne prognozy na długi majowy weekend.
Jaka pogoda na majówkę?
Osoby zajmujące się prognozowaniem pogody mają już wstępny zarys tego, co wydarzy się w pogodzie w najbliższych dniach. Jedno wydaje się pewne - można tylko pomarzyć o temperaturach z ostatniego czwartku i piątku, kiedy słupki rtęci dochodziły do nawet +30 st C.

Łowcy Burz Podbeskidzie widzą to tak:

Wtorek - brzydko, szaro, buro, ponuro, deszczowo. Nieco wypogodzić powinno się pod wieczór. W ciągu dnia słabe opady deszczu i mżawki. Temperatura na poziomie 9-11*C.

Środa - poprawa pogody, po kilku dniach wreszcie zobaczymy słońce, będą jednak pojawiać się też chmury, istnieje niewielka szansa na przelotny deszcz. Zrobi się też nieco cieplej, maksymalnie zobaczymy 13-15*C.

Czwartek - zachmurzenie małe/umiarkowane, zmienne, będzie też pojawiać się słońce. Temperatura maksymalna na poziomie 14-17*C, nieco silniejszy wiatr z południa, do 50km/h. Padać nie powinno.

Piątek - przelotne opady deszczu możliwe przez większość dnia. Rano możliwe jeszcze przejaśnienia, z biegiem dnia coraz więcej chmur. Temperatura na poziomie 12-13*C.A tak najbliższe dni widzą synoptycy z IMGW.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy