Jaka pogoda w weekend?

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 17.05.2019 07:10,
Przed nami w końcu cieplejszej weekend.
Jaka pogoda w weekend?
Jak zwykle prognozę opracowali Łowcy Burz Podbeskidzie. Będzie zdecydowanie cieplej, ale burzowo i deszczowo.

Piątek - zachmurzenie umiarkowane zmienne, lokalnie duże ale będą też chwile ze słońcem. Temperatura maksymalna na poziomie 15-18*C. Po południu na obszarach górskich mogą pojawić się przelotne opady deszczu i burze. Głównym zagrożeniem będą ulewne opady deszczu.

Sobota - zapowiada się najładniej. W ciągu dnia sporo słońca ale chwilami będzie się bardziej chmurzyć. Temperatura maksymalna na poziomie 18-21*C, ale może być duszno ze względu na sporą wilgotność. Burz jednak się nie spodziewamy.

Niedziela - zachmurzenie umiarkowane/duże zmienne. W ciągu dnia możliwe liczne przelotne opady deszczu, może też zagrzmieć. Temperatura maksymalna na poziomie 17-20*C. - informują Łowcy Burz Podbeskidzie

Synoptycy z IMGW prognozują na najbliższe dni burze.

- Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 10 mm do 20 mm, lokalnie około 25 mm, oraz porywami wiatru do 65 km/h. Lokalnie opady gradu - czytamy w najnowszym ostrzeżeniu wydanym dla południa kraju.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy