Kolejne pary obchodzą Złote Gody

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 14.05.2021 12:34, fot. Anna Bielak Urząd Stanu Cywilnego UMBB
12 i 13 maja kolejne pary świętujące jubileusze małżeńskie gościły w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej.
Kolejne pary obchodzą Złote Gody

Pandemiczna rzeczywistość uniemożliwiła organizację uroczystych spotkań w większym gronie, dlatego małżonkowie indywidualnie przybywają do USC, żeby odebrać gratulacje, życzenia oraz Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane prze Prezydenta RP.

Z okazji jubileuszu wspólnie przeżytych 50 lat 12 maja w USC gościli - Elżbieta i Czesław Biskupowie, Helena i Józef Dobijowie, Jadwiga i Jan Gnelowie, Krystyna i Jerzy Kolabińscy, Anna i Marian Kolonkowie, Irena i Zdzisław Kowalscy, Genowefa i Andrzej Kurzejowie, Maria i Antoni Muś, Maria i Jan Polakowie, Maria i Jerzy Rakowie, Maria i Andrzej Ratajczykowie, Urszula i Zbigniew Wypychowie, Lesława i Tadeusz Ziembańscy. Natomiast Anna i Piotr Szymankowie świętowali 60-lecie małżeństwa.

13 maja w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej jubileusz małżeński świętowali - Halina i Ryszard Cholewiakowie, Leokadia i Janusz Gruszkowie, Maria i Stanisław Hajdusiankowie, Barbara i Marian Handzlikowie, Zofia i Andrzej Jakubcowie, Wiesława i Jerzy Jamborowie, Krystyna i Antoni Kamińscy, Paulina i Jerzy Markowscy, Marianna i Roman Nowakowscy, Stefania i Jerzy Pasztykowie, Barbara i Andrzej Piechowiczowie, Aniela i Sylwester Słonkowie, Sabina i Józef Światłochowie, Wiesława i Józef Urbasiowie, Jadwiga i Tadeusz Wydrowie, Krystyna i Jan Żurkowie. Jubileusz 60-lecie obchodzili Helena i Romuald Kalenikowie oraz Krystyna i Jan Łękawowie.

Urząd Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej przypomina, że pary zamieszkałe na terenie Bielska-Białej, których 50. rocznica ślubu przypada do końca listopada 2021 r., mogą zgłaszać ten fakt do Urzędu Stanu Cywilnego. Jubileusz można zgłosić osobiście lub telefonicznie pod nr 33 4701213, 33 4701211. Zgłoszenie jubileuszu umożliwi wszczęcie procedury zmierzającej do nadania Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

ŹRÓDŁO: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy