Koniec śmietnika nad jeziorem

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 08.04.2021 14:20, DK
O co chodzi?
Koniec śmietnika nad jeziorem
W przestrzeni internetowej pojawiła się petycja pt. Koniec śmietnika w Międzybrodziu. Odnosi się ona do krajobrazu nad Jeziorem Żywieckim i do opieszałości lokalnej władzy, która zdaniem autorki petycji nic nie robi aby śmieci było mniej.

Ile razy wybierając się na spacer po naszych terenach, zauważając jeden wielki śmietnik, odechciewało Ci się wychodzić z domu ? Może pora zacząć działać? Zadbajmy o naszą miejscowość. To nasz dom. Nie pozwólmy zasypywać nas masą śmieci. Doprowadza do tego głównie zła organizacja terenów zielonych i brak jakiejkolwiek reakcji gminy. Ile koszy na śmieci widzieliście nad jeziorem, czy na nowo powstałym deptaku? A nasze przysiółki czy wyjścia na szlaki turystyczne? Tereny te w sezonie są pełne turystów, którzy nie pomagają nam zadbać o miejsce naszego usytuowania. Z powodu braku koszy, ludzie zaśmiecają otaczające nas tereny zielone, po czym radośnie wyjeżdżają. Pora zacząć uświadamiać społeczeństwo. Niech w naszym życiu nastąpi cezura! Zawalczmy i nie wstydźmy się mówić, gdzie mieszkamy! Oddajmy cześć historii naszej gminy. Walczmy o lepsze jutro.

Apeluje autorka. Petycję możecie podpisać pod adresem: link

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy