Księga kondolencyjna wystawiona w bielskim Starostwie Powiatowym

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 24.03.2021 11:44,
Księga jest wystawiona jest przy głównym wejściu do budynku przy ul. Piastowskiej.
Księga kondolencyjna wystawiona w bielskim Starostwie Powiatowym

Księga kondolencyjna została wystawiona w holu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej. Każdy, kto chce w ten sposób pożegnać wicestarostę śp. Grzegorza Szetyńskiego może odwiedzić urząd w godzinach jego pracy. Taka możliwość będzie do czasu pogrzebu. Księga jest wystawiona tuż przy głównym wejściu do budynku przy ul. Piastowskiej.

Jest też miejsce, w którym można zostawić napisane wcześniej kondolencje. Już wczoraj mieszkańcy powiatu przynosili takie "przesyłki" do starostwa.

Wicestarosta Szetyński, mieszkaniec Kóz z samorządem powiatu bielskiego był związany od 15 lat. W 2007 r. pracował jako członek Zarządu, a od 2010 r. pełnił nieprzerwanie funkcję wicestarosty. Radni powiatowi powierzali mu to stanowisko w sumie w kolejnych 3 kadencjach.

Zmarł w miniony poniedziałek 22 marca, w wieku 61 lat. Termin ostatniego pożegnania naszego Szefa nie jest jeszcze znany.

źrółdło: Powiat Bielski

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy