Lifting nićmi – bezpieczny i skuteczny sposób na młodą twarz

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 19.03.2021 09:05, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
W gabinetach medycyny estetycznej można skorzystać z wielu zabiegów skupionych na młodym wyglądzie twarzy. Wśród nich znajdują się nici liftingujące, które mogą natychmiast odjąć nawet kilkadziesiąt lat!
Lifting nićmi – bezpieczny i skuteczny sposób na młodą twarz

Z czasem owal twarzy zaczyna opadać, co powoduje, że wygląda ona na starszą, zmęczoną. To efekt obniżania się poziomu kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego – związków tworzących wewnętrzne rusztowanie dla skóry. Aby temu zapobiegać, trzeba pamiętać o systematycznej pielęgnacji cery, ale upływu czasu nie da się zatrzymać. Można jednak odwrócić jego efekty – dzięki niciom liftingującym twarz znów może prezentować się młodo.


Czym są nici liftingujące?

Nici liftingujące, określane również jako nici PDO, to rodzaj materiału stosowanego w gabinetach medycyny estetycznej. Mają one postać bardzo cienkich, wchłanianych nici, które mogą być wyposażone również w malutkie haczyki. Po wszczepieniu w skórę pozwalają na jej wymodelowanie. W porównaniu z zabiegami wolumetrycznymi polegającymi na wstrzyknięciu w skórę kwasu hialuronowego nici PDO nie powodują zwiększenia objętości tkanek. Jednocześnie umożliwiają ujędrnienie skóry, jej wygładzenie, zwiększenie jej gęstości oraz zredukowanie widocznych na niej zmarszczek i bruzd. Zabiegi z wykorzystaniem nici liftingujących się szybkie, proste i niemalże bezbolesne. Także są bezpieczne i nie powodują pojawienia się wysokiego ryzyka skutków ubocznych.


Kiedy warto wykonać zabieg z nićmi liftingującymi?

Zabieg polegający na wszczepieniu nici liftingujących ma bardzo szerokie zastosowanie, dlatego stosowany jest on z różnych wskazań.

Wskazania do zabiegu:

 • opadające brwi

 • opadające policzki

 • lwia bruzda

 • poziome zmarszczki czoła

 • zmarszczki palacza

 • linie marionetki

 • bruzda policzkowo-jarzmowa

 • zwiotczenie dolnych powiek

 • zwiotczenie skóry poniżej żuchwy

 • fałd podbródkowy

 • fałdy nosowo-wargowe

Warto przy tym zaznaczyć, że procedura nie ma ograniczeń wiekowych, dlatego może być ona prowadzona w każdym wieku – u osób z cerą młodszą oraz dojrzałą, aby korygować widoczne na niej zmiany.


Gdzie można wykonać lifting nićmi?

Zabiegi prowadzone z użyciem nici liftingujących prowadzone są w wielu gabinetach medycyny estetycznej w całym kraju. Należy pamiętać o tym, że procedura powinna być prowadzona jedynie pod okiem lekarza medycyny estetycznej – nie należy korzystać z niej poza gabinetami. Osobom chcącym wykonać lifting nici Chorzów - https://www.motylclinic.pl/zabiegi/lifting-nici-liftingujace/ daje dostęp do najlepszych gabinetów, w których czekają doświadczeni lekarze medycyny estetycznej gotowi do pomocy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy