Lokalne władze odwiedziły Bielszczankę z okazji Jej setnych urodzin

Region, Bielsko-Biała, MAGAZYN, Wiadomości, 16.07.2019 14:48,
Lokalne władze odwiedziły Bielszczankę z okazji Jej setnych urodzin
15 lipca setne urodziny obchodziła mieszkanka Bielska-Białej Joanna Matyja. Z tej okazji przewodniczący Rady Miejskiej Bielska-Białej Janusz Okrzesik złożył jubilatce najserdeczniejsze życzenia. W uroczystości brał udział również wójt Jaworza Radosław Ostałkiewicz, gdyż od ponad roku bielszczanka mieszka u swojej wnuczki.

Pani Matyja pochodzi z Chorzowa, a do Bielska-Białej przyjechała w 1954 roku i podjęła pracę w Funduszu Wczasów Pracowniczych. Była tam kierownikiem ds. organizowania żywienia.

- Bardzo lubię pracować. Nie lubię bezczynności i teraz czasami jest mi źle, gdy nic nie robię. Lubiłam chodzić po górach i tego mi brakuje – powidziała pani Jaonna.


źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy