Na placu Wojska Polskiego stanie koło młyńskie

Region, Bielsko-Biała, MAGAZYN, Wiadomości, 03.03.2021 13:40, PG
Dzięki temu mieszkańcy będą mieli okazję do podziwiania widoku miasta z wysoka.
Na placu Wojska Polskiego stanie koło młyńskie

Z okazji 70-lecia połączenia Bielska i Białej władze miasta planują niezwykłą atrakcję. Na placu Wojska Polskiego na ponad miesiąc stanie koło widokowe, zwane powszechnie kołem młyńskim. Dzięki temu mieszkańcy będą mieli okazję do podziwiania widoku miasta z wysoka.

Na ponad miesiąc firma Robland zainstaluje na placu Wojska Polskiego koło widokowe 30-metrowej wysokości, z którego bielszczanie i turyści będą mogli podziwiać widok na miasto i okolicę. Koło wyposażone będzie w 21 gondoli, każda pomieści 6 pasażerów. Konstrukcja jest mobilna, czas jej montażu wynosi ok 16 godzin.

Pierwsi pasażerowie będą mogli skorzystać z atrakcji już 5 maja. Ostatni kurs zaplanowano zaś 8 czerwca br. Później rozpocznie się planowana przez miasto przebudowa placu Wojska Polskiego.

foto: pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy