Na razie koniec pięknej wiosennej pogody

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 10.04.2019 07:10,
Prognoza na najbliższe dni od Łowców Burz Podbeskidzie.
Na razie koniec pięknej wiosennej pogody
To na razie koniec ciepłej, pięknej wiosennej pogody. Oto jaką prognozę na najbliższe dni prognozują Łowcy Burz Podbeskidzie:

Środa - zachmurzenie umiarkowane/duże ale bez opadów. Będą się też pojawiać przejaśnienia i chwile ze słońcem. Temperatura maksymalna na poziomie 9-12*C, ale będzie nam dokuczał silniejszy wiatr z północy, do 50km/h.

Czwartek - zachmurzenie duże/całkowite. Zrobi się już naprawdę chłodno. Maksymalnie zobaczymy 4-6*C na plusie. Z czwartku na piątek możliwe spadki do 0-2*C.
Istnieje niewielka szansa na słabe, przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem, w górach śniegu.

Piątek - na obecną chwilę wygląda naprawdę zimno. Maksymalnie zobaczymy 1-4*C, a to w towarzystwie opadów deszczu ze śniegiem, wyżej samego śniegu.
Do tego silniejszy wiatr z północy potęgujący uczucie chłodu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy