Pani Wanda świętowała setne urodziny

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 13.12.2022 09:09, fot. archiwum rodzinne
Pani Wanda świętowała setne urodziny

Wanda Bitomska obchodziła 100. urodziny. Z okazji tak pięknego jubileuszu szacowną seniorkę odwiedziła delegacja Biura Rady Miejskiej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej z gratulacjami, życzeniami i kwiatami.

Jubilatka urodziła się 7 grudnia 1922 r. Podczas wojny przez 5 lat była na robotach w Niemczech. Po wojnie pracowała w fabryce w Bielsku jako tkaczka. Później z mężem prawnikiem zamieszkali w Katowicach. W 2003 roku wrócili do Bielska-Białej i zamieszkali w Hałcnowie.

Obecnie pani Wanda jest wdową, ma dwoje dzieci, dwoje wnuków i jednego prawnuka. Mieszka z córką i pozostaje pod jej troskliwą opieką. Przez całe życie była kobietą zaradną, kochającą dzieci i wnuki.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy