Pasażerowie wybrali nową tapicerkę do miejskich autobusów

Region, Bielsko-Biała, MAGAZYN, Wiadomości, 29.05.2021 08:40, PG
Nowe autobusy trafią do Bielska pod koniec tego roku.
Pasażerowie wybrali nową tapicerkę do miejskich autobusów

Jak poinformowała nas Agnieszka Dąbrowska z Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku Białej Sp. z o.o. zakończyła się internetowa ankieta dotycząca wzoru tkaniny obiciowej siedzeń dla nowych autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej Sp. z o.o.

Swój głos oddało w niej 3748 osób. Najbardziej mieszkańcom spodobała się propozycja numer 3 w zbliżonej kolorystyce do obecnej. W ankiecie wybrało ją 1613 osób, co stanowi 43% wszystkich głosów. Niewiele mniej, bo 1531 głosów (40,8%), zyskał szary materiał numer 4.

Zwycięska tapicerka zostanie wykorzystana w nowych autobusach, które do Bielska-Białej trafią pod koniec tego roku. Będzie stosowana również przy późniejszych inwestycjach. Tkanina składa się z 70% z włókna syntetycznego (poliester) oraz w 30% z włókna naturalnego (wełna dziewicza) i została opracowana specjalnie dla segmentu autobusów i autokarów. Spełnia najwyższe wymagania w zakresie trwałości, odporności na zabrudzenia oraz ogniotrwałości.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy