Piękny jubileusz. Pani Feliksa obchodzi setne urodziny

Region, Bielsko-Biała, MAGAZYN, Wiadomości, 06.12.2019 11:09,
Piękny jubileusz. Pani Feliksa obchodzi setne urodziny

Feliksa Krawiec obchodzi w tym roku 100-lecie swoich urodzin. Z okazji tak pięknego jubileuszu 5 grudnia przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Okrzesik oraz dyrektor Biura RM Danuta Brejdak złożyli jubilatce okolicznościowe życzenia w imieniu samorządu Bielska-Białej.

Jubilatka urodziła się w Sułoszowie koło Olkusza. Pracowała na roli i miała żyłkę do handlu. Podczas okupacji, aby nie została wywieziona na roboty do Niemiec chowała się nawet w kominie.

W Bielsku-Białej mieszka od 20 lat. Ma trójkę dzieci, 11 wnucząt, 17 prawnucząt i 3 praprawnuczęta.

Od kilku lat Feliksa Krawiec nie porusza się już samodzielnie. Jest bardzo spokojna i lubi śpiewać. Podczas wizyty gości z Ratusza jubilatka wspólnie z przewodniczącym RM wykonali kilka piosenek. Ulubioną piosenką Feliksy Krawiec jest Hej z góry, z góry jadą Mazury!

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy