Potworny wypadek i walka o życie pani Danuty [VIDEO]

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Na sygnale, Wiadomości, 13.08.2020 17:01,
Koszmarny wypadek wydarzył się w połowie lipca w Bielsku-Białej.
Potworny wypadek i walka o życie pani Danuty [VIDEO]
Kiedy 16 lipca pani Danuta Grabysa wychodziła uśmiechnięta z domu, nikt nie przypuszczał, że ten dzień skończy się tak tragicznie. Wracała do domu, stojąc na skrzyżowaniu w Bielsku-Białej, na czerwonym świetle nie była w stanie zareagować kiedy pędzący samochód ciężarowy uderzył w jej samochód. Auto Pani Danusi zostało zmiażdżone, a wszyscy zebrani wokół wypadku ludzie, myśleli że kobieta w samochodzie nie żyje. Mimo długiego 12 minutowego niedotlenienia, Panią Danusie udało się uratować.

Zobacz: Bielsko-Biała: zderzenie ciężarówki z samochodem osobowym

Pani Danusia to wspaniała żona i kochająca matka, oddana swojej rodzinie i przyjaciołom. Pogodna, wesoła, uśmiechnięta, od której każdy mógł otrzymać bezinteresowną pomoc i wsparcie. Jej uśmiech zarażał, a z życia czerpała ile tylko mogła‼️ Padło mnóstwo słów wsparcia. Teraz jednak mamy realną szansę pomóc Pani Danucie. Rodzina Pani Danuty wraz z fundacją MocPomocy zorganizowała zbiórkę.

Rozmawiamy z mężem oraz córką pani DanutyPieniądze są potrzebne na dalsze leczenie Pani Danuty oraz specjalistyczną opiekę.

Nr. kom. fundacji 881-035-005

Prosimy o dowolne wpłaty na rachunek Fundacja Moc Pomocy, której jest podopieczną nr konta 16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 z dopiskiem Danuta Grabysa
PRZELEWY Z ZAGRANICY Kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW IBAN: PL 16 1020 5226 0000 6602 0635 0765

Wypadek z 16 lipca.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy