Prezydent odwołał wszystkie zebrania w Bielsku-Białej. Wprowadzono zakaz odwiedzin w szpitalach

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 10.03.2020 15:06, foto: Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB
Zobaczcie komunikat w tej sprawie
Prezydent odwołał wszystkie zebrania w Bielsku-Białej. Wprowadzono zakaz odwiedzin w szpitalach

"W związku z zagrożeniem epidemiologicznym Prezydent Miasta Jarosław Klimaszewski podjął decyzję o odwołaniu wszystkich zebrań sprawozdawczo-wyborczych Rad Osiedli, które miały odbyć się w marcu i kwietniu. Odwołane zostają także planowane w najbliższym czasie duże spotkania, w tym te poświęcone ewentualnej budowie w Bielsku-Białej instalacji termicznego przetwarzania odpadów komunalnych.

Na wniosek Prezydenta został ponadto wprowadzony całkowity zakaz odwiedzin w Beskidzkim Centrum Onkologii – Szpitalu Miejskim oraz we wszystkich podległych bielskiemu samorządowi Domach Pomocy Społecznej.

Jednocześnie Prezydent zwołał w trybie pilnym na dzisiejsze popołudnie nadzwyczajne posiedzenie Zespołu Zarządzania Kryzysowego, podczas którego zostaną podjęte decyzje co do dalszych kroków postępowania w sytuacji realnego zagrożenia koronawirusem.

O dalszych działaniach będziemy informować na bieżąco" - czytamy w komunikacie bielskiego ratusza z 10 marca.

Do tej pory w Polsce koronawirusa stwierdzono u 20 osób, w tym u 2 w Cieszynie,.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy