Prognoza pogody na przedświąteczne dni

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 15.04.2019 07:15,
Zapowiadają się całkiem ładne dni.
Prognoza pogody na przedświąteczne dni
Zobaczcie, jak sytuację prognozują Łowcy Burz Podbeskidzie. Jedno jest pewne - święta wielkanocne nie będą w tym roku białe.

Po kilku wręcz fatalnych dniach przyszła poprawa pogody. Nadchodzący tydzień będzie w miarę pogody, cieplej ma się zrobić przed świętami.

Poniedziałek - rano lokalnie przymrozki, ale szybko powinno się ocieplić. Temperatura nie wzrośnie jednak zbyt mocno, maksymalnie na termometrach zobaczymy 7-10*C. W ciągu dnia pogodnie, chwilami mogą pojawiać się chmury. W dalszym ciągu nieco silniejszy wiatr z północnego-zachodu potęgujący uczucie chłodu.

Wtorek - ponownie rano przymrozki, później wzrost temperatury. Niebo pogodne i sporo słońca. Dalej bez temperaturowego szału, maksymalnie 8-11*C.

Środa - miało być ładnie, niestety wygląda na to, że pojawi się sporo chmur, może też słabo popadać deszcz. Temperatura maksymalna na poziomie 8-10*C.

W dalszej perspektywie ma się ocieplić. Wielkanoc w tym roku biała nie będzie biała - prognozują Łowcy Burz Podbeskidzie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy