Program Kasta o bielskim przedsiębiorcy

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 10.02.2020 15:15, PG
Jak twierdzi TVP, w całą sprawę zamieszana jest żywiecka prokurator, policja, adwokaci a nawet zakład karny w Wadowicach.
Program Kasta o bielskim przedsiębiorcy

Nowy program w Telewizji Polskiej pn. Kasta przedstawiający patologię w wymiarze sprawiedliwości zajął się żywiecką prokuraturą. Jego gospodarzem jest reporter TVP Info Miłosz Kłeczek. Program ten jest emitowany od 20 stycznia, od poniedziałku do czwartku o godz. 21:30. W piątki program rozpoczyna się o godz. 21:00.

Program ten jest odpowiedzią strony rządowej (PiS) na protesty sędziowskich stowarzyszeń przeciwko reformie wymiaru sprawiedliwości jaką prowadzi minister Zbigniew Ziobro.

W jednym z odcinków przedstawiono patologię żywieckiej prokuratury i jej powiązania z policją.

Sprawa dotyczy przedsiębiorcy Mirosława Gawlasa z Bielska – Białej. Na polecenie prokurator Doroty Lenarczyk z prokuratury w Żywcu przeszukano mieszkanie jego żony. Zabezpieczono dużą ilość złota i około 50 tys. dolarów gotówki. Mężczyzna trafił do aresztu. Gdy wyszedł, okazało się, że zabezpieczone kosztowności „przepadły”, bo „ktoś włamał się do sądu”.

Odcinek można obejrzeć tutaj:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy