Reprezentant kadry narodowej będzie gościem Dnia z eSportem na ATH

Region, Bielsko-Biała, MAGAZYN, Wiadomości, 05.05.2019 16:04, INFORMACJA PRASOWA
Reprezentant kadry narodowej będzie gościem Dnia z eSportem na ATH

Już 17 maja na kampusie Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej rozpocznie się trwające trzy dni największe wydarzenie eSportowe na Podbeskidziu – Accept The cHallenge. Wydarzenie składać się będzie z turnieju eSportowego ATcH Beskid Cup oraz konferencji Dzień z eSportem DZETES, której gościem specjalnym będzie przedstawiciel profesjonalnej sceny eFutbolu, youtuber, a co najważniejsze członek narodowej drużyny FIFA Bartosz „bejott” Jakubowski.


DZETES organizowany jest wspólnie z eSports Association. Oprócz bejotta podczas konferencji uczestnicy będą mogli spotkać znanych komentatorów Counter-Strike: Global Offensive – Jakuba „Sweldera” Grzegorskiego i Piotra „szczypo” Szczypińskiego. Zobaczą też mecz pokazowy żeńskich drużyn CSa z Project Saiprah i skorzystają ze Strefy Free2Play by ACTINA.

Dzień z eSportem – DEZETES

17 maja, kampus Akademii Techniczno-Humanistycznej
ul. Willowa 2, Bielsko-Biała
Auditorium Maximum, bud. L, 1 piętro.
Rejestracja: http://dezetesath.getfeedback.pl/
Ilość miejsc ograniczona.


Dodatkowa szansa na awans na ATcH Beskid Cup dla drużyn złożonych z uczniów szkół.

11 maja rozegrana zostanie dodatkowa tura darmowych kwalifikacji w LoLa i CSa dla drużyn uczniowskich. Wystarczy zebrać kolegów ze swojej lub innych szkół, zapisać drużynę i rozpocząć walkę o udział w największym na Podbeskidziu turnieju eSportowym.

Kwalifikacje przeznaczone są wyłącznie dla drużyn składających się z uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, zawodowych oraz średnich, którzy nie ukończyli 21 roku życia – wymagane potwierdzenie statusu ucznia.

Więcej informacji na facebook’u: www.facebook.com/AcceptTheChallengeATH

Zapisy:
CS: GO http://juniorcs.getfeedback.pl/
LoL http://juniorlol.getfeedback.pl/

Regulaminy:
CS: GO https://challenge.ath.bielsko.pl/regulamin-csgo-junior/
LoL https://challenge.ath.bielsko.pl/regulamin-lol-junior/

Organizatorzy ATcH


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy