Rusza kwalifikacja wojskowa

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 29.07.2021 14:12,
W Bielsku-Białej początek 9 sierpnia.
Rusza kwalifikacja wojskowa

Wydział Spraw Obywatelskich i Przedsiębiorczości Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej informuje, że zgodnie z Obwieszczeniem Wojewody Śląskiego z 26 lipca 2021 roku o kwalifikacji wojskowej w 2021 roku na terenie województwa śląskiego, kwalifikacja wojskowa zostanie przeprowadzona w okresie od 9 sierpnia do 19 listopada 2021 r.

W Bielsku-Białej kwalifikacja wojskowa dla osób wymienionych w obwieszczeniu przeprowadzona zostanie w terminie od 9 sierpnia do 8 października 2021 r., w godzinach od 7.00 do 12.00, w Bielsku-Białej przy ul. Emilii Plater 14 (budynek Bielskiego Pogotowia Ratunkowego).

Dodatkowe informacje na temat kwalifikacji można również uzyskać w Wydziale Spraw Obywatelskich i Przedsiębiorczości Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, nr tel. 33 4971621.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy