Ruszył punkt masowych szczepień w Bielsku-Białej. Krótkie terminy szczepień

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 19.04.2021 15:16, fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB
Pierwszy, pilotażowy w województwie śląskim punkt szczepień powszechnych został, zgodnie z zapowiedziami, uruchomiony 19 kwietnia w hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej.
Ruszył punkt masowych szczepień w Bielsku-Białej. Krótkie terminy szczepień

W poniedziałek punktualnie o godz. 11.00 personel medyczny Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego zaszczepił pierwszą osobę. To pani Teresa z okolic Pszczyny. Jak powiedziała nam tuż po przyjęciu szczepionki – czuje się dobrze, a wszystko przebiegło bardzo sprawnie.

- Na szczepienie czekałam krótko, bo w zeszłym tygodniu zadzwoniliśmy z mężem na infolinię i podali nam termin do hali pod Dębowcem. Im szybciej się wszyscy zaszczepimy, tym szybciej to pokonamy. Może w mniejszym stopniu będziemy też cierpieć z powodu wirusa albo w ogóle się nim nie zarazimy – dodała z optymizmem pani Teresa.

Aby zarejestrować się na termin szczepienia w punkcie szczepień w hali pod Dębowcem, należy dzwonić w godz. 8.00-15.00 na jeden z trzech numerów telefonów punktu: 500 398 259, 500 398 236 oraz 500 398 492.

Osoba zarejestrowana otrzyma sms z systemu z miejscem (Bielsko-Biała, ul. Karbowa 26), datą i godziną szczepienia. Istnieje też możliwość rejestracji na ogólnych zasadach - przez infolinię pod nr 989 lub poprzez aplikację e-pacjent.

Sprawdziliśmy. Osoba, która dziś zadzwoniła na numer infolinii dot. szczepień - 989 - i wskazała Bielsko-Białą jako miejsce szczepień - miała wyznaczony termin szczepienia już na najbliższą środę.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy