Szokujący wpis. Przygarnia koty, żeby karmić nimi węże?

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 23.07.2020 08:09, DK
Szokujący wpis. Przygarnia koty, żeby karmić nimi węże?

Jedna z mieszkanek wysłała informację, dotyczącą rzekomo człowieka, który „przygarnia” bezpańskie koty z ogłoszeń typu „oddam za darmo” a następnie karmi nimi swojego węża.

Jeśli macie kocięta do oddania, dobrze sprawdzajcie do kogo trafiają

Na stronach poświęconych hodowli węży czasami pojawiają się wpisy na ten temat.

„Wąż to boa szmaragdowy 2,3 m długości. Jest strasznie wybredny- jedyne co chce jeść to kocięta. Na szczury, króliki lub świnki morskie, nie zwraca uwagi.” - Pisze jeden z właścicieli gada.

Za niehumanitarne uśmiercanie zwierząt może grozić kara pozbawienia wolności. Znany jest także wyrok Sadu w Nowym Targu, który ukarał 18-letnią właścicielkę węża pracami społecznymi oraz zakazem posiadania zwierząt na okres 3 lat, za karmienie jej pupila małymi kociętami.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy