TVN Uwaga o Dawidzie z Kóz, który został Top Model

Region, Bielsko-Biała, MAGAZYN, Wiadomości, 09.12.2019 19:01, red
Zobaczcie nagranie.
TVN Uwaga o Dawidzie z Kóz, który został Top Model

Dawid Woskanian pochodzi z Kóz. Ma 20 lat i od urodzenia zmaga się z zespołem Tourette’a. To zaburzenie neurologiczne, które wywołuje tiki nad którymi człowiek nie jest w stanie zapanować. Mimo przeciwności losu nie poddaje się.

Niedawno podbił serca jurorów i widzów i wygrał zwycięzcę 8. edycję popularnego programu Top Model

W trakcie finału Dawid wiele razy usłyszał, że jest ogromną inspiracją dla innych osób. Pomimo choroby, spełnia swoje marzenia. Fotografowie są zachwyceni jego pracą przed obiektywem, a widzowie pokochali 20-latka.

Kozianin otrzyma nagrodę w postaci: kontraktu z międzynarodową agencją modelek i modeli, 100 tysięcy złotych oraz sesję okładkową w znanym magazynie.

W sobotę materiał o Dawidzie można było zobaczyć w programie TVN Uwaga. Kto nie widział, może zobaczyć pod linkiem: https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/osiagnal-sukces-mimo-przeciwnosci-oficjalna-strona-programu-uwaga-tvn,308906.html

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy