W bielskim Ratuszu wraca normalna obsługa mieszkańców

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 15.06.2021 09:25,
Od 14 czerwca nie ma już konieczności wcześniejszego umawiania się na wizyty do żadnego wydziału Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.
W bielskim Ratuszu wraca normalna obsługa mieszkańców

W związku z polepszającą się sytuacją epidemiczną decyzją prezydenta miasta w Ratuszu wraca normalna obsługa mieszkańców.

- Zachęcamy jednak mieszkańców do korzystania z systemu kolejkowego. W trosce o zdrowie i wspólne bezpieczeństwo nadal konieczne będą - zasłanianie ust i nosa na terenie całego urzędu, dezynfekcja rąk i zachowanie dystansu społecznego.

Choć nie jest już konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc, to zachęcamy mieszkańców do korzystania z systemu kolejkowego. To wygodny i szybki sposób na wcześniejsze umówienie wizyty w Wydziale Komunikacji, Wydziale Spraw Obywatelskich i Przedsiębiorczości oraz w Wydziale Geodezji i Kartografii Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Przypominamy również o możliwości załatwiania spraw urzędowych przez platformę ePUAP oraz drogą mailową i zachęcamy do korzystania z tych sposobów komunikacji z Urzędem Miejskim -

- czytamy w komunikacie UM Bielsko-Biała

źródło: UM Bielsko-Biała


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy