W Bielsku-Białej będą nagrywać film

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 17.01.2022 11:42,
Z czasowymi utrudnieniami w dostępie do niektórych miejsc w obrębie Rynku i dworca kolejowego Bielsko-Biała Główna muszą się liczyć w przyszłym tygodniu mieszkańcy Bielska-Białej.
W Bielsku-Białej będą nagrywać film

Wszystko z powodu zdjęć do filmu fabularnego, które będą kręcone w Bielsku-Białej w dniach 19-24 stycznia.

Poniżej podajemy ich harmonogram. 19 stycznia w godzinach 12.00-14.00 wyłączona z ruchu będzie ul. Piwowarska i róg z ul. Cieszyńską. W godzinach 17.00-21.00 to samo dotyczy ul. Piwowarskiej/Cieszyńskiej - rozwidlenia dróg oraz ul. Cieszyńskiej w kierunku Rynku. Tego samego dnia w godzinach 17.00-23.00 na ul. Podcienie przechodnie muszą się liczyć z możliwością czasowego utrudnienia wejścia do lokali - tylko na czas ujęcia. Realizacja sceny na ul. Podcienie odbędzie się w godzinach 21.00-23.00. Zdjęcia zakończą się po 23.30 i bezpośrednio po nich zamiatarka uprzątnie śnieg – uwaga, jej praca jest dość głośna.

Następnego dnia, 20 stycznia w godzinach 15.30-20.00 plan filmowy przeniesie się przed dworzec kolejowy Bielsko-Biała Główna. Tu filmowcy zapowiadają czasowe utrudnienia - wstrzymywanie ruchu na czas ujęcia, zajęty parking przed dworcem.

21 stycznia w godzinach 15.00-3.00 filmowcy będą pracowali w budynku dworca kolejowego Bielsko-Biała Główna i jego najbliższej okolicy. Zapowiadają w tych miejscach czasowe utrudnienia - wstrzymywanie ruchu na czas ujęcia, zajęty parking przed dworcem, obecność ekipy w budynku dworca. Natomiast dworzec będzie przez cały czas działał, nie zostaną też zamknięte funkcjonujące w nim lokale.

24 stycznia w godzinach 11.00-23.00 zdjęcia odbędą się na Rynku. Na czas filmowania ujęcia przechodnie muszą się liczyć z czasowymi utrudnieniami z wejściem do lokali. Po godzinie 23.00 odbędzie się sprzątanie śniegu.

W dniach 21-23 stycznia będą realizowane prace scenograficzne na Rynku, w tym czasie ekipa nie przewiduje utrudnień w korzystaniu z placu. Powstanie tam m.in. scenografia jarmarku świątecznego wyłącznie na potrzeby filmu.

W związku z sytuacją pandemiczną terminy prac związanych z filmem mogą ulec zmianie.

źródło: UM, Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy