W niedzielę będą szczepić w kościele

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 13.08.2021 12:30,
Akcja szczepień przeciw Covid-19 odbędzie się 15 sierpnia w parafii św. Maksymiliana Kolbego w Aleksandrowicach.
W niedzielę będą szczepić w kościele

Bielski ratusz informuje, że w niedzielę 15 sierpnia w Bielsku-Białej szczepienia odbędą się w kancelarii parafialnej przy ul. św. Maksymiliana Kolbego 1 w Bielsku-Białej w godzinach od 6.30 do 13.30 oraz od 17.30 do ostatniego chętnego.

Rejestracja nie jest wymagana, wystarczy mieć ze sobą dowód osobisty. Chętni mogą zostać zaszczepieni szczepionką Pfizer - druga dawka w tym przypadku może zostać przyjęta w dowolnym punkcie szczepień - oraz jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.

Ponadto, dzień później, 16 sierpnia w godzinach od 8.00 do 15.30 będzie czynny punkt szczepień w hali Pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26. Osoby zainteresowane będą mogły zostać zaszczepione szczepionką firmy Pfizer. Nie trzeba wcześniej się rejestrować, wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty.

Wydział Polityki Społecznej przypomina, że w Bielsku-Białej punkt szczepień działa też w Centrum Handlowym Gemini Park przy ul. Leszczyńskiej 20. W tym miejscu można zaszczepić się od poniedziałku do soboty w godzinach od 10.00 do 19.00. Punkt jest zlokalizowany na pierwszym piętrze, w lokalu, w części restauracyjnej. Tu również nie trzeba się wcześniej rejestrować, tylko mieć ze sobą dowód osobisty. Osoby zainteresowane mogą zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson lub dwudawkową firmy Pfizer.

Szczepienia wykonują pracownicy medyczni Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy