W niedzielę wielki Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy.

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 17.09.2021 19:34, fot. Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów
W niedzielę wielki Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy.

W najbliższą niedzielę 19 września odbędzie się 48. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy.

Rajd wystartuje o 9.30 z placu Ratuszowego i pojedzie przez Komorowice i Hałcnów na stadion LKS do Pisarzowic – cała trasa liczy 15 km. Na miejscu zaplanowano 1,5-godzinny odpoczynek, a podczas niego gry i konkursy, będzie możliwość skorzystania z punktów gastronomicznych z pysznymi potrawami tradycyjnej wilamowskiej kuchni.

Około godz. 13.00 uczestnicy rajdu wystartują w liczącą ok. 18 km drogę powrotną do Bielska-Białej. Po raz pierwszy metą rajdu będzie basen w Cygańskim Lesie, gdzie w godzinach od 14.30 do 16.30 zaplanowano finał.

W trakcie finału dla uczestników przewidziany jest ciepły posiłek (tradycyjnie – grochówka), rozstrzygnięcie konkurencji regulaminowych, losowanie nagród loterii fantowej i rozdanie nagród. Będą nagrody dla najliczniejszej grupy zorganizowanej, najliczniejszej reprezentacji szkoły w kategorii szkoły podstawowe i szkoły ponadpodstawowe, najliczniejszej reprezentacji przedszkola, najstarszego uczestnika rajdu, najmłodszego uczestnika jadącego samodzielnie oraz najmłodszego uczestnika jadącego niesamodzielnie.

Zapisy na rajd są jeszcze możliwe - w piątek w godz. 12.00-18.00 i w sobotę w godz. 10.00-13.00 w biurze rajdu oraz w dniu rajdu na placu Ratuszowym w godz. 8.00-9.30. Opłata startowa w dniach 17 i 18 września wynosi 25 zł, w dniu rajdu – 35 zł, w ramach opłaty uczestnicy otrzymują koszulkę, folder okolicznościowy, kupon na ciepły posiłek i ubezpieczenie na czas trwania imprezy.

Biuro rajdu znajduje się w siedzibie Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów przy ul. Krasińskiego 5a. Przy zapisach można zakupić los, który upoważnia do wzięcia udziału w losowaniu trzech rowerów i 15 zestawów akcesoriów rowerowych, można będzie też wylosować zaproszenia do KFC oraz do pizzerii Margarita.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy