Zebrano prawie tonę żywności dla potrzebujących

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 31.03.2021 11:56, fot. Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany
Zebrano prawie tonę żywności dla potrzebujących

863 kg żywności dla potrzebujących udało się zebrać podczas wielkanocnej zbiórki zorganizowanej przez Fundację Aktywności Społecznej Złote Łany i Spółdzielnię Mieszkaniową Złote Łany.

- Z prawdziwą radością informujemy, że mimo trudności (zbiórki bez udziału wolontariuszy) udało się zebrać 863 kg żywności! Z całego serca - w imieniu własnym i naszych podopiecznych - dziękujemy dyrekcji, kierownictwu, personelowi i klientom hipermarketów Auchan i Bi1, supermarketów Tesco przy ul. Kierowej i ul. Jutrzenki oraz dyrekcji, personelowi i rodzicom dzieci z Żłobka i Przedszkola Dobra Wróżka za ogromne zaangażowanie – informuje prezes Fundacji Aktywności Społecznej Złote Łany Joanna Edelman - Dzięki wsparciu wolontariuszy przygotowaliśmy już ponad 100 paczek, które trafiły do osób potrzebujących przed świętami. Uśmiech na twarzach naszych podopiecznych jest bezcenny. Bez wszystkich wyjątkowych osób, na których pomoc możemy zawsze liczyć, to pewnie nie byłoby możliwe. Dziękujemy i życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze - dodaje J. Edelman.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy