Złoci Jubilaci w magistracie

Region, Bielsko-Biała, MAGAZYN, Wiadomości, 14.12.2021 11:23, na zdjęciu: Stanisław i Grażyna Grabowscy, fot. An
Tradycyjnie małżonkowie, którzy przeżyli wspólnie ze sobą 50 lat i więcej spotykali się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej, aby świętować swój jubileusz.
Złoci Jubilaci w magistracie

8 grudnia medale Za długoletnie pożycie małżeńskie przyznane przez prezydenta RP odebrali - Zdzisława i Jerzy Cybulscy, Florentyna i Stanisław Dźwierzyńscy, Grażyna i Stanisław Grabowscy, Władysława i Józef Greniowie, Halina i Czesław Greniowie, Halina i Jan Jagiełowie, Aleksandra i Karol Jurzakowie, Irena i Antoni Kolarczykowie, Jadwiga i Henryk Kowalczykowie, Jadwiga i Kazimierz Leśni, Urszula i Leszek Łuszczew, Aniela i Ryszard Miklarowie, Zofia i Czesław Nogowie, Maria i Władysław Paszkowie, Czesława i Wojciech Sajnogowie, Danuta i Leszek Śliwowie, Maria i Władysław Warcholińscy, Janina i Józef Urbankowie, Maria i Józef Żydaczewscy.

60-lecie wspólnego życia świętowali Józefa i Jan Pszonkowie oraz Janina i Marian Szewczykowie. Za wspólne przeżycie 65 lat życzenia odebrali Zofia i Władysław Biegunowie oraz Stanisława i Adam Węgrzynowie.

Kolejne spotkanie jubilatów w USC odbyło się 9 grudnia, przybyli na nie: Michalina i Janusz Andrzejewiczowie, Krystyna i Ryszard Brzeziccy, Teresa i Wiesław Chomowie, Krystyna i Józef Drewniakowie, Maria i Julian Dulakowie, Genowefa i Kazimierz Gąsiorkowie, Wiktoria i Jan Godulowie, Teresa i Zdzisław Katanowie, Danuta i Marian Kiejdowie, Małgorzata i Józef Kowalczykowie, Elżbieta i Maciej Machowie, Barbara i Zdzisław Mielnikiewiczowie, Alina i Ryszard Migdalscy, Genowefa i Lucjan Opałkowie, Halina i Jan Pinderowie, Krystyna i Emil Polańscy, Maria i Bogdan Przybylscy, Janina i Andrzej Surówka, Janina i Władysław Szymańscy, Krystyna i Stanisław Wierzbowie, Grażyna i Władysław Żaczkowie. 60 lat wspólnie przeżytych lat świętowali Elżbieta i Stanisław Tomiczkowie, natomiast 65 lat - Ludmiła i Kazimierz Gilowscy, Helena i Marian Tronkowscy.

Urząd Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej przypomina, że pary zamieszkałe na terenie Bielska-Białej, których 50. rocznica ślubu przypada w ciągu najbliższego półrocza, mogą zgłaszać ten fakt do USC. Jubileusz można zgłosić osobiście lub telefonicznie pod nr 33 4701213, 33 4701211. Zgłoszenie jubileuszu umożliwi wszczęcie procedury zmierzającej do nadania Medalu Za długoletnie pożycie małżeńskie.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy