Zmarł Założyciel Grupy Beskidzkiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego

Region, Bielsko-Biała, MAGAZYN, Wiadomości, 12.02.2020 07:15,
Zmarł Założyciel Grupy Beskidzkiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego

W niedzielę (9.02) w wieku 89 lat zmarł Jerzy Podgórny – Honorowy Członek GOPR, Założyciel Grupy Beskidzkiej GOPR, Członek Klubu Seniora.

Tak wspominają Go współpracownicy z Beskidzkiej Grupy GOPR:

"Wspaniały Kolega, towarzysz wypraw i akcji, aktywny i czynny do ostatnich dni ratownik.

Jurek pozostanie w naszych sercach jako organizator, ratownik, nestor, nauczyciel, wicenaczelnik, dokumentalista ratowniczej historii, opiekun miejsc spoczynku ratowników, wspaniały kompan ratowniczych szkoleń i obozów zimowych na Babiej Górze, orędownik koleżeństwa, ratowniczego braterstwa, zgody i pojednania w pokonywaniu wszelkich przeszkód w ratowaniu ludzi w górach.

Uroczystości pogrzebowe śp. Jerzego Podgórnego odbędą się w środę (12.02) w Bielsku-Białej w Kościele Opatrzności Bożej o godz. 13:00.

Cześć Jego Pamięci"

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy