Zmarła Barbara Dudek, prezes zarządu Społem Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 17.11.2020 09:18, foto Archiwum Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB
13 listopada zmarła Barbara Dudek, prezes zarządu Społem Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bielsku-Białej. Osoba wielkiego serca i urody.
Zmarła Barbara Dudek, prezes zarządu Społem Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bielsku-Białej

Większość swojego zawodowego życia spędziła w spółdzielni, poświęcając jej energię, wiedzę i zdolności. Od początku – od 1 grudnia 1975 roku - pełniła funkcje kierownicze, a 21 lutego 2012 r. została prezesem zarządu. Rozwijała spółdzielnię w tych trudnych dla handlu czasach – otwierając 4 nowe sklepy i modernizując pozostałe 7 sklepów, które zostały wyposażone w nowoczesne urządzenia chłodnicze. Wprowadziła również nowoczesny system komputerowy pozwalający zarządzać siecią sklepów on-line.

Żegnamy człowieka o wielkim sercu, prawego, ogromnie otwartego na problemy innych ludzi. Zawsze stawiała przed sobą dobro drugiego człowieka. Była człowiekiem niezwykłym, a jej niezwykłość przejawiała się każdego dnia w drobnych gestach. Bardzo chętnie pomagała potrzebującym i udzielała się charytatywnie, krzywda innych nigdy nie była jej obojętna.
Tyle rzeczy jeszcze mogła zrobić... W tak trudnych chwilach ukojenie daje nam świadomość, że być może kiedyś spotkamy się ponownie – napisała wiceprezes zarządu Społem Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Bielsku-Białej Helena Górna.

Uroczystości pogrzebowe Barbary Dudek rozpoczną się w kościele Matki Bożej Pocieszenia w Straconce 19 listopada o godz. 14.00, kontynuowane będą o godz. 15.00 na cmentarzu przy ul. Grunwaldzkiej.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy