10 lat więzienia dla agresywnego włamywacza?

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 04.02.2020 09:19,
10 lat więzienia dla agresywnego włamywacza?
Nawet 10 lat w więzieniu może spędzić 20-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Mężczyzna próbował włamać się do jednego z domów w Węgierskiej Górce. Jego starania udaremniał właściciel budynku, który ujął go i przekazał w ręce mundurowych. 20-latek jednak na tym nie poprzestał. W czasie zatrzymania był agresywny, groził oraz znieważał policjantów. Swoje wyczyny zakończył w policyjnym areszcie.

W czwartek około 21.20 dyżurny komisariatu policji w Węgierskiej Górce otrzymał informację, że właściciel jednego z budynków ujął włamywacza. Na wskazane miejsce natychmiast pojechali policjanci. Zastali tam zgłaszającego wraz z mężczyzną, którego chwilę wcześniej ujął. Jak ustalili policjanci był to 20-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego.

20-latek nie miał jednak dość, jak na jeden wieczór. W czasie zatrzymania przez mundurowych szarpał się, znieważał ich oraz groził. Ostatecznie trafił do policyjnego aresztu. W piątek usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwo w więzieniu może spędzić nawet 10 lat.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy