12-latka urodziła dziecko. Ojcem również nieletni

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 26.09.2019 18:05, red
12-latka urodziła dziecko. Ojcem również nieletni
Prokuratura Rejonowa Bielsko-Biała – Północ w Bielsku-Białej prowadzi śledztwo w sprawie doprowadzenia do obcowania płciowego z małoletnią pokrzywdzoną w wieku 12 lat, tj. o czyn. z art. 200 kk.

O tej sytuacji pisaliśmy 26 lipca:

- Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa złożył do organów ścigania Sąd Rodzinny, pod którego opieką znajdowała się pokrzywdzona. Postępowania prowadzone jest w sprawie, do tej pory nikomu nie przedstawiono zarzutów. Z uwagi na charakter czynu, którego dotyczy postępowanie oraz właściwości osobiste pokrzywdzonej, która jest osobą małoletnią, zgodnie z obowiązującą procedurą prokuratura złożyła wniosek o przesłuchanie pokrzywdzonej przed sądem - informuje bielska prokuratura.

Przestępstwo z art. 200 kk zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 2 lat do 12.

Jak informują śledczy, podczas przesłuchania 12-latka poinformowała, że ojcem dziecka jest również osoba nieletnia. Więcej szczegółów prokuratura nie zdradza.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy