13 zdarzeń na drogach w świąteczny weekend

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 15.04.2020 13:29, red
Policja podsumowała długi świąteczny weekend.
13 zdarzeń na drogach w świąteczny weekend

Jak wynika ze statystyk policyjnych, od wielkanocnego piątku do poniedziałku na bielskich drogach doszło do 13 zdarzeń drogowych, w których ranna została 1 osoba.

Odnotowano 1 wypadek i 12 kolizji drogowych. Mundurowi zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących. To wynik przede wszystkim tego, że mieszkańcy Bielska-Białej i powiatu bielskiego wykazali się dyscypliną i w tych dniach w zdecydowanej większości pozostali w domach.

W czasie świąt bielscy policjanci interweniowali blisko 150 razy w związku z naruszeniem przepisów porządkowych wprowadzonych w celu przeciwdziałania epidemii. W większości podejmowanych przez stróży prawa interwencjach, bo w ponad stu przypadkach wystarczające okazały się pouczenia.

- Dziękujemy za obywatelską postawę i stosowanie się do wprowadzonych przepisów porządkowych. Jest dla nas ogromne wsparcie w czasie, kiedy znaczące siły i środki policyjne skupione są na walce w rozprzestrzenianiu się zakażeń koronawirusem - podsumowali bielscy policjanci.


źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy