18-latek ukradł auto, usłyszał 13 zarzutów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 24.09.2020 18:42,
Za popełnione przestępstwa chłopak może spędzić nawet 10 lat w więzieniu.
18-latek ukradł auto, usłyszał 13 zarzutów
Jak informuje policja, kilka dni temu w Żywcu na ul. Kopernika doszło do kradzieży samochodu. Łupem złodzieja padło alfa romeo.

Sprawą zajęli się żywieccy kryminalni. Analizując różne ślady i informacje ustalili, że za kradzieżą może stać 18-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci odzyskali również skradziony przez niego samochód. Kryminalni jednak nie odpuszczali i dalej analizowali sprawę. Dzięki temu ustalili, że 18-latek odpowiada również za kradzież dokumentów i karty bankomatowej, którą wielokrotnie płacił, na sumieniu ma również przestępstwa narkotykowe. Łączna wartość strat jaką wyrządził to kwota ponad 6 tys. zł. 18-latek usłyszał 13 zarzutów. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 10 lat.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy