20-latek pożyczył motocykl od taty. Teraz walczy o życie

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 17.10.2019 10:46, ap
W Bestwinie doszło do poważnego wypadku z udziałem motocyklisty. 20-latek bez uprawnień nie opanował pojazdu i uderzył w ogrodzenie posesji. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.
20-latek pożyczył motocykl od taty. Teraz walczy o życie

Do poważnego wypadku doszło późnym wieczorem w Bestwinie. Zdarzenie miało miejsce we wtorek (15.10) przy ul. Dolnej.

Kierujący motocyklem marki Honda stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w ogrodzenie, zerwał siatkę i wylądował na terenie prywatnej posesji.

20-latek doznał ciężkich obrażeń ciała min: pęknięcia kręgosłupa, złamania szczęki oraz innych obrażeń wielonarządowych. Stracił też mnóstwo krwi. W stanie krytycznym został przetransportowany do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej.

W późniejszych czynnościach policjanci ustalili, że motocyklista nie miał uprawnień do kierowania pojazdem. Jednoślad należy do jego ojca.

foto: pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy