22-letni diler wpadł podczas kontroli drogowej. Narkotyki sprzedawał nieletnim!

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 27.09.2019 10:23, ap
Wapieniccy policjanci tymczasowo aresztowali 22-latka, który posiadał 50 g różnych narkotyków. Mężczyzna złapany został podczas kontroli drogowej. Śledczy ustalili, że narkotyki przeznaczone były na handel.
22-letni diler wpadł podczas kontroli drogowej. Narkotyki sprzedawał nieletnim!
W poniedziałek wieczorem funkcjonariusze z Wapienicy patrolowali ulice Bielska-Białej. Na ulicy Sobieskiego zauważyli kierowcę bwm, który na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci postanowili zatrzymać bmw do kontroli.

- Okazało się, że kierujący nim 22-latek prowadził pojazd pomimo orzeczonego wobec niego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów za jazdę w stanie nietrzeźwości. W trakcie dalszej kontroli kierującego stróże prawa znaleźli przy nim ponad 20 gramów marihuany. Mundurowi zabezpieczyli narkotyki, a bielszczanin został zatrzymany - relacjonuje asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej.

Policjanci przeszukali mieszkanie mężczyzny. Funkcjonariusze znaleźli jeszcze 30 g amfetaminy.

Śledczy ustalili, że znaczne ilości narkotyków posiadane przez zatrzymanego mężczyznę były przeznaczone na handel. Dowiedli także, że już wcześniej zajmował się tzw. dilerką. Jego klientami były także osoby małoletnie.

- Policjanci po zebraniu twardego materiału dowodowego doprowadzili bielszczanina do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, handlu nimi oraz prowadzenia pojazdu wbrew sądowemu zakazowi - dodaje rzecznik prasowy z bielskiego komisariatu.

Na wniosek śledczych 22-latek trafił do aresztu na 3 miesiące. Wkrótce o jego dalszym losie zadecyduje bielski sąd. Za zarzucane mu przestępstwa może zostać skazany nawet na 10 lat więzienia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy