23-latek po narkotykach potrącił pieszego.

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 22.04.2020 11:02,
Męzczyzna został zatrzymany.
23-latek po narkotykach potrącił pieszego.

21 kwietnia 2020 przed godziną 17.00 do powaznego wypadku doszło w Brzeszczach na ulicy Ofiar Oświęcimia.

Jak wstępnie ustalili policjanci 23 – letni mieszkaniec powiatu bielskiego, kierując samochodem marki Seat na przejściu dla pieszych potrącił 69 – letniego mieszkańca Jawiszowic. W wyniku potrącenia pieszy doznał bardzo ciężkich obrażeń ciała, w związku z tym został przetransportowany helikopterem medycznym do jednego ze śląskich szpitali.

Policjanci przeprowadzili badanie stanu trzeźwości kierowcy, które w wydychanym powietrzu nie wykazało obecności alkoholu. Następnie funkcjonariusze przeprowadzili badanie narkotestem, które w ślinie mężczyzny wykazało obecność środków odurzających. W związku z powyższym kierowca został zatrzymany i trafił do pomieszczeń do oświęcimskiej komendy Policji.

W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego.

Za spowodowanie wypadku drogowego będąc pod wpływem środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat.


źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy