23-latek zatrzymany za pobicie i groźby

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 09.01.2022 10:01,
23-latek wtargnął do mieszkania 18-latka, pobił go i groził mu śmiercią.
23-latek zatrzymany za pobicie i groźby

Kilka dni temu policjanci z Żywca otrzymali informację, że w jednym z mieszkań doszło do pobicia. Natychmiast pojechali na miejsce. Jak ustalili, 23-letni mieszkaniec miasta wtargnął do mieszkania 18-latka, pobił go i groził mu śmiercią, po czym uciekł.

Policjanci szybko go namierzyli i zatrzymali. Jak się okazało nie było to jedyne przewinienie podejrzanego. 23-latek kilka dni wcześniej pobił na ulicy dwie przypadkowo spotkane osoby.

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał cztery zarzuty. W środę, na wniosek śledczych i prokuratora, sąd aresztował go na okres 3 miesięcy. Z uwagi na fakt, że popełnione przez niego przestępstwa miały charakter chuligański, 23-latek w więzieniu może spędzić nawet 3 lata.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy