reklama

25-latek uciekał przed policją. Wiadomo dlaczego

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 20.10.2021 12:14,
Nawet 5 lat w więzieniu może spędzić 25-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, który kierując seatem, nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać.
25-latek uciekał przed policją. Wiadomo dlaczego

Do zdarzenia doszło w piątek około 20.40 na terenie gminy Milówka. Pełniący tam służbę policjanci z żywieckiej drogówki zauważyli mężczyznę jadącego seatem. Dali kierowcy sygnał do zatrzymania się, ten jednak zignorował go, przyśpieszył i zaczął uciekać.

Policjanci rozpoczęli pościg. Podczas ucieczki kierowca seata jechał z nadmierną prędkością i stwarzał zagrożenie w ruchu drogowym. Po chwili policjanci zatrzymali go. Wówczas okazało się, że jest to 25-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna miał zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi, który wydał żywiecki sąd. Teraz ze swojego zachowania będzie ponownie tłumaczył się przed sądem. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy