27-letni motocyklista zginął w wypadku

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 06.09.2021 11:12,
Policja apeluje do świadków o pomoc.
27-letni motocyklista zginął w wypadku

Do wypadku doszło w piątek (3.09) około godziny 21.50 na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej z ulicą Poligonową w Bielsku-Białej.

Policja informuje, że 37-letnia kierująca osobowym Fordem Focusem jechała ulicą Warszawską w kierunku Katowic. Podczas wykonywania manewru skręcania w lewo w ulicę Poligonową zderzyła się z jadącym z naprzeciwka ulica Warszawską w kierunku centrum Bielska-Białej 27-letnim kierującym motocyklem marki Honda.

W wyniku zderzenia kierujący motocyklem doznał obrażeń, na których skutek pomimo reanimacji podjętej przez medyków z pogotowia ratunkowego zmarł. Kierująca fordem nie doznała poważnych obrażeń, była trzeźwa. Motocyklista miał uprawnienia do prowadzenia motocykla.

Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci z drogówki, kryminalni i policyjni technicy. Czynności nadzorował prokurator oraz zastępca naczelnika bielskiego wydziału ruchu drogowego. Śledczy zabezpieczyli motocykl oraz wykonali oględziny kryminalistyczne miejsca wypadku drogowego. W sprawie zostanie powołany biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. Na czas policyjnych czynności z ruchu został wyłączony jeden pas jezdni ulicy Warszawskiej w kierunku centrum. Ruch odbywał się bez większych zakłóceń drugim z pasów.

Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku ustalają teraz pod nadzorem prokuratury śledczy z bielskiej komendy.

- Świadków tego wypadku prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ulicy Wapiennej 45, tel. 47 85 714 20, 47 58 712 55, nr alarmowe 997 lub 112 - informują policjanci.źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy